Pokalbis apie pomėgius

Viešosios bibliotekos žaislotekoje, Pasakų kambaryje, kovo 16 dieną apsilankė buvusi Acokavų kaimo bibliotekos darbuotoja Liuda Trigarceva.

Tai žmogus, turintis daugybę pomėgių: riša verbas, pina iš vytelių, kolekcionuoja atvirukus, daro daug gražių dalykų iš įvairiausių medžiagų. Šį kartą vaikams ji papasakojo apie pomėgį kolekcionuoti lėlės. Beje, pernai Pasakų kambaryje veikė  paroda „Pasaulio tautų lėlės“  iš Liudos Trigarcevos asmeninės kolekcijos, o šiuo metu čia  pristatomos kitokios jos sukauptos lėlės.

Viešnia susirinkusiems vaikams papasakojo, iš kur tas pomėgis. „Gal tai savotiška kompensacija už tai, kad vaikystėje neturėjau lėlių. Augau su broliais, tad ir mano žaislai būdavo šautuvai, mašinos...“ – prisiminė. Vėliau, anot kolekcinininkės, atsirado viena lėlė, paskui, žinodami apie tokį pomėgį, draugai parveždavo jų iš skirtingų šalių. Acokavietė ir pati perka lėles. Liudos namuose jos turi atskirą kambarį, bet dažnai keliauja po rajono bibliotekas ir džiugina lankytojus. O sugrįžusios  namo, galbūt viena kitai pasakoja savo patirtus įspūdžius...