„Vasara su knyga “ tęsiasi

Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje besilankantys vaikai šauniai įsiliejo į projekto „Vasara su knyga“ veiklą. Jau įpusėjo trečias mėnuo, kai mes drauge knygos skaitymą paverčiame maža švente. Knygutes skaitome kartais teatralizuota forma, kartais išėję į lankytinas Radviliškio vietas ir ten suradę jaukų kampelį tokiam susibūrimui. Skaitome kiekvienas sau ir vieni kitiems, aptariame knygų iliustracijas.

Taip buvo ir liepos 14 dieną. Vaikai pasirinko skaityti trijų spalvų knygeles pagal pasirinktą temą: Geltona+ Žalia+ Raudona= Lietuva. Skaitėme Radviliškio kultūros rūmų kieme ant suolelių. Kiek paskaitę, nuėjome susikaupimo valandėlei prie Radviliškio parapijos Švenčiausiosios Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios medinės varpinės 1989 m. atidengtos kompozicijos „Skausmo ir kančios kelias“, skirtos Lietuvos kankiniams, tremtiniams, politiniams kaliniams, žuvusiems Sibiro platybėse atminti. Ten iš savo pasirinktų knygučių sudėliojome Lietuvos trispalvę vėliavą, uždegėme atminimo žvakutę.

Jolanta Šilinskienė, Vilija Budraitienė,

Radviliškio viešosios bibliotekos, Vaikų literatūros skyriaus vyresniosios bibliotekininkės

Autorių nuotraukose – skaitymo išvykos akimirkos