Prasminga valanda bibliotekoje

Rugsėjo mėnesį Viešojoje bibliotekoje būta nemažai ekskursijų. Čia lankėsi Vaižganto gimnazijos I gimnazinių klasių moksleiviai su mokytojais Svetlana Sluckiene, Alfonsu Maslausku, taip pat Vaižganto progimnazijos 1b klasės moksleiviai su mokytoja Kristina Sederevičiene.

Viešėjo lopšelio-darželio „Eglutė“ „Želmenėlių“ grupės vaikai su auklėtoja Laimute Vaičiulyte lopšelio-darželio „Eglutė“ „Pelėdžiukų“ grupės vaikai ir auklėtoja Gitana Ramoškienė. Sulaukėme ir Šiaulių logopedinės mokyklos pradinių klasių moksleivių bei mokytojų Vilmos  Beinorienės, Giedrės Grigaitienės, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 6 klasių moksleivių su mokytoja Aušrele Mackevičiene bei spec. pedagoge Audrone Baužiene.

Vyresniųjų klasių moksleiviams parodytas Arūno Matelio ir Audriaus Stonio filmas „Skrydis per Lietuvą“. Ekskursijų dalyviai supažindinti su savitarnos programa, knygų paieška ir rezervavimu LIBIS sistemoje, su kraštotyros veikla, Knygos muziejumi. Vaikų literatūros skyriaus vedėja Nijolė Pakštienė „egzaminavo“ vaikus apie mieste esančius paminklus, lankytinas vietas. Turizmo informacijos centre moksleiviai žaidė žaidimą „Pažink Radviliškio rajoną ir jo apylinkes“.

Darželio auklėtiniams ir pradinukams  parodytas Viešosios bibliotekos lėlių teatro „Boružėlė“ spektaklis – Genovaitės Lukšaitės „Peliukų nuotykiai bibliotekoje“, jie smagiai leido laiką Žaislotekoje. Tad valanda bibliotekoje tikrai neprailgo.

Viešosios bibliotekos informacija