Pažintinė ekskursija

Smalsieji Viešosios bibliotekos Žaislotekos lankytojai apsilankė Informacijos-kraštotyros skyriuje. Vyresnioji bibliotekininkė Virginija Simaitienė supažindino vaikus su Knygos  muziejaus eksponatais, Muzikos skaitykla. Pademonstravo, kaip be elektros veikia 1920 m. gamybos patefonas, kurį paskolino bibliotekos knygrišys Aurelijus Balčiūnas. Vėliau klausėsi 1970 m. gamybos patefono. Apžiūrėtos ir vinilinės plokštelės. Darbuotoja taip pat aprodė Užsienio kalbų skaityklą, joje esančius leidinius. Vaikai sužinojo, kad šiame skyriuje galima rasti ir jau mirusios kalbos žodyną. Tai – atkurtosios prūsų kalbos žodynas.

Vyresnioji bibliotekininkė Rūta Ruseckienė vaikams papasakojo apie skyriaus kraštotyros funkcijas, čia eksponuojamas parodas, skirtas kraštiečiams, pristatė išleistus rajono įžymių žmonių leidinius.

Viešosios bibliotekos informacija
Nuotraukos - Jolantos Šilinskienės