Susitikimas su darželinukais

Lapkričio 15 dienos rytą  Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros  skyriaus darbuotojos Audrutė Sinušaitė ir Jolanta Šilinskienė , pasiėmusios „Naujų knygų lagaminą“, teatrines lėles, išvyko į svečius pas Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė “ „Ančiukų“, „Viščiukų“ ir „Lapiukų“ grupių vaikučius. Mažiesiems jos buvo pažadėjusios mini spektakliuką „Žvėreliai apie skaitymo naudą“ (miniatiūros autorė Genovaitė Lukšaitė).

Po spektakliuko vaikučiai buvo supažindinti su naujomis knygutėmis, kurios atitinka jų amžių. Visi klausėsi skaitomos Claudijos  Fries pasakos „Atsikrausto kiaulė“. Kiekvienas rytmečio dalyvis gavo po dalyvio bilietuką, kurio kaina –  ŠYPSENA.

Tikimės, kad beprasidedanti draugystė su šio darželio auklėtojomis ir vaikais tęsis.

Viešosios bibliotekos informacija