Advento popietė viešosios bibliotekos žaislotekoje

Lapkričio 24-ąją dieną Viešosios bibliotekos Žaislotekoje vyko advento popietė, kurią vedė Gražinos pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Aušra Mackevičienė.

Mokytoja Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro „Ąžuoliukas“ vaikams ir Žaislotekos lankytojams pasakojo apie advento laikotarpį, Kūčias, Kalėdas. Vaikai noriai įsitraukė į diskusiją apie advento simbolius, papročius ,tradicijas. Mokinius atlydėjusios socialinė darbuotoja Inga Ragauskaitė ir psichologė Vaida Grigutytė džiaugėsi , kad vaikai kūrybingai ir aktyviai atliko kūrybines užduotis : išsakė mintis per „Minčių lietų“,kūrė adventinę pasaką,rašė savo norus ir svajones. Popietės pabaigoje bibliotekos darbuotojos Jolanta Šilinskienė ir Nijolė Pakštienė visus pavaišino kūčiukais ir pakvietė nusifotografuoti. Popietė praėjo jaukioje aplinkoje, kurioje vaikai atvirai išsakė mintis apie švenčių laukimą,apie savo gerus darbus ir ateities planus.

Viešosios bibliotekos informacija