Neturėdamas draugų – nesidžiaugsi pyragu

P1010148Vadovaudamiesi tokiu bendravimo su visais Viešosios bibliotekos Žaislotekos draugais, partneriais, kolegomis principu, šiemet papuošti šventinę eglutę savo gamybos žaisliukais pasikvietėme  Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Želmenėlių“ grupės vaikučius ir jų auklėtoją Laimutę Vaičiulytę. Su šiuo darželiu Žaisloteką sieja ilgametė, labai graži draugystė, tad ir šįkart mūsų žaliaskarės puošimą patikėjome tenykščių ugdytinių šešiamečių rankutėms. Žaislus vaikams padėjo pasidaryti tautodailininkė Birutė Gurienė, grupės vaikučių tėveliai.

Rezultatas nustebino visus – eglutė papuošta  nuostabiai. Žaislotekos lankytojų ir  darbuotojų vardu šauniesiems mažiesiems „Želmenėliams“ – nuoširdžiausias AČIŪ!

20161216 104651

20161216 104947Viešosios bibliotekos informacija