Vasario 2 dieną Baisogalos biblioteka suorganizavo susitikimą su aktoriumi, rašytoju Juozu Gaižausku. Vakaro metu rašytojas pristatė savo knygas: „Dievas su šlepetėmis“, „Tigras, glostantis pėdas“, „Žaižaruojančios dangaus skeveldros“ bei naujausią romaną „Pasibaidęs Dievo žirgas“.

Po to svečias susirinkusiems papasakojo apie Šv. Jokūbo piligriminio kelio (isp. Camino Santiago de Compostela) atsiradimo istoriją bei dalinosi savo piligriminių kelionių įspūdžiais – supažindino su Etiopijos Tigrajaus dykumų Dangaus bažnyčiomis, Lalibelos šventyklų komplekso istorija.

Autorius Juozas Gaižauskas ne tik pristatė savo rašytas knygas, bet ir atliko autorines dainas. Renginio metu buvo galima įsigyti autoriaus knygų su specialiu giluminiu antspaudu, dedikacija ir parašu.

Baisogalos bibliotekos darbuotojos dėkoja renginio rėmėjams: Linai Šimkevičienei, Artūrui Radžiūnui, Vilijai Kaščionienei, Baisogalos kultūros centrui.