Balandžio 24 d. Baisogalos bibliotekoje vyko susitikimas su rašytoju, scenaristu Broniumi Bušma ir jo knygos „Giminės: Taip jie jas kūrė“ pristatymas.

Rašytojas B. Bušma išsamiai pristatė savo praėjusiais metais išleistą knygą ir dalijosi mintimis apie jos kūrybinį procesą. Knyga „Giminės: Taip jie jas kūrė“, kaip sako pats autorius, – tai duoklė praeities laikotarpiui, aktoriams bei visiems lietuviško serialo ,,Giminės“ kūrybinės grupės nariams.

Po to B. Bušma pasakojo, kaip buvo kuriamas serialas, kokia buvo kūrybinė komanda, kaip sekėsi visiems dirbti kartu, kaip buvo kuriama serialo daina, kokių linksmų situacijų nutiko filmavimo metu. Taip pat autorius prisiminė ir anapilin jau išėjusius serialo aktorius.

Renginio pabaigoje susitikimo dalyviams buvo parodytos kelios ištraukos iš serialo ,,Giminės“.