Motinos diena paminėta Sidabravo bibliotekoje

Gegužės 3 d. Sidabravo bibliotekoje įvyko popietė, skirta „Motinos dienai“ paminėti. Joje dalyvavo Sidabravo gimnazijos I klasės mokiniai ir jų mokytoja
Irena Šadbarienė.

Sidabravo bibliotekininkė Jūratė Kurandienė popietės pasakojo apie Motinos dieną, kuri švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Tą dieną visoms mamoms ir močiutėms dovanojamos gėlės, šypsenos ir padėkos žodžiai. Bibliotekininkė vaikams priminė, kad mamos meilė ir rūpestis kiekvieną lydi visur ir visada bei kvietė vaikučius negailėti savo mamos gražių žodžių ir pievų gėlių, nes mamos to nusipelnė.

Vėliau popietės dalyviai iš spalvoto popieriaus gamino obels žiedus ir jais papuošė bibliotekos stende esantį medį. Prie jo iš eilės kiekvienas vaikas padeklamavo eilėraštį, skirtą mamai. O kad popietė būtų dar linksmesnė, vaikai buvo pakviesti atlikti paruoštas užduotis – pasukti „Užduočių ratą“ ir atsakyti į klausimus.

Bibliotekininkė dar priminė, kad gegužės 3 dieną yra minima Pasaulinė saulės diena. Jos dėka pasaulyje egzistuoja gyvybė. Saulė mums teikia šviesą ir šilumą. Taip pat ji yra vitamino D šaltinis. Šiemet pavasaris neskuba pradžiuginti šiluma, tad bibliotekininkė kartu su vaikais nusprendė nupiešti saulę, kad visiems būtų šviesiau ir jaukiau.

Po renginio popietės dalyvių laukė saldžios staigmenėlės. Visi išsiskirstė su gera nuotaika laukti šilto pavasario.

Viešosios bibliotekos informacija ir Daivos Staškūnienės nuotraukos

1. Gaminami obels žiedai.
  2. Piešiamos saulutės.
  3. Bibliotekininkė J. Kurandienė su Eidu Vasiljevu prie „Užduočių rato“.
  4. Bendra popietės dalyvių nuotrauka.