Spalio mėnesį Baisogalos bibliotekoje vyko ,,Nepatogaus kino“ virtualūs kino seansai. Su bibliotekos lankytojais buvo žiūrėtas filmas ,,Visa, kas kvėpuoja“ . Tai filmas apie pastangas bent truputį sumažinti taršą bei apie juodųjų peslių (paukščių) gelbėjimą. Po peržiūros vyko virtualus susitikimas su fotografu, gamtininku Mariumi Čepuliu.

Baisogalos darželio-mokyklos ketvirtokai žiūrėjo filmus: ,,Džiulijeta ir vėžliai plastikinėj sriuboj“ ir ,,Dveji Jasminos namai“. Po peržiūros vyko diskusija apie gamtos taršą bei namų svarbą.

Filmas ,,Džiulijeta ir vėžliai plastikinėj sriuboj“ dar kartą buvo žiūrėtas ir aptartas kartu su Baisogalos vaikų dienos centro ,,Saulės spindulėlis“ vaikais.

,,Nepatogaus kino“ filmų peržiūros persikėlė ir į Atviro jaunimo centro ,,Jaunimo erdvė“ kino salę. Jaunuoliai žiūrėjo filmus ,,Tarp dviejų revoliucijų“, ,,Žurnalisto nužudymas“, o po jų vyko filmų aptarimai.

Baisogalos bibliotekos lankytojai taip pat pasinaudojo galimybe pavieniui žiūrėti jiems patinkančius filmus.