Kovo 21 d. Beinoravos kultūros namų laisvalaikio salėje vyko poezijos ir gyvos muzikos vakaras „Einu kaip valdovas – ir laisvas, ir didis, kaip šiandien nužengęs nuo rankos Kūrėjo“, skirtas V. Mykolaičio-Putino 130 –osioms gimimo metinėms ir Pasaulinei poezijos dienai. Renginį organizavo Beinoravos biblioteka.

Vakaro pradžioje buvusi ilgametė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Audronė Jokūbauskienė paskaitė išsamų ir įdomų pranešimą, kuriame pristatė vieno žymiausio lietuvių poeto, prozininko, dramaturgo, literatūros tyrinėtojo, filosofijos mokslų daktaro Vinco Mykolaičio-Putino biografiją, supažindino su poeto asmenybe, gyvenimo ir kūrybos istorija, perskaitė keletą jo eilėraščių. Kultūros namų vokalinis ansamblis „Atgaiva“(vadovė Emilija Bieliūnienė) sudainavo dainą pagal poeto eiles. Vinco Mykolaičio-Putino ir kitų poetų kūrybą skaitė Sidabravo gimnazijos mokytoja Laima Ožalinskienė, beinoravietė Birutė Janeliūnienė, sidabravietės Nijolė Snockienė, Zita Nosavičienė, Beinoravos bibliotekininkė Rima Lukoševičiūtė.

Viso renginio metu skambėjo ne tik eilės, bet ir gyva muzika. Nuostabių dainų puokštę susirinkusiems dovanojo dainuojamosios poezijos atlikėjai ir kūrėjai Rasa ir Jonas Driežiai.