Besibaigiant pavasariui, su paskutiniais alyvų žiedais, gegužės 30 dieną Raudondvario kaimo bibliotekoje vyko tradicinė poezijos ir muzikos šventė ,,Poezijos pavasarėlis“. Paskaityti savo kūrybos susirinko gražus būrys kūrėjų. Tai Radviliškio rajono literatų klubas ,,Jonvabalis“ nariai:  raudondvarietė Elena Čiganienė-Kiškienė, jos dukra Rita Japkevičienė iš Radviliškio, bei Šiaulių literatų klubo ,,Verdenė“ nariai: Lina Archipova, buvęs raudondvarietis (dabar šiaulietis) Vitalijus Digrevičius, bei Ieva Kadžiulytė iš Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos.

Kai kurie poezijos ir muzikos šventės ,,Poezijos pavasarėlis“ svečiai jau daug metų aktyviai dalyvauja šiuose Raudondvario bibliotekos organizuojamuose poetiniuose skaitymuose, dalis jų į renginį atvyko pirmą kartą.

Poezijos posmuose atgijo savitas ir skirtingas kūrėjų pasaulis. Klausytojai taip pat turėjo galimybę pajusti, kaip jungiasi mintys, žodžiai, jausmai, kaip atsiveria poezijos gelmė.

Viso renginio metu muzikiniais intarpais džiugino Šeduvos kultūros ir amatų centro meno vadovės Evelinos Stalgienės dainos ir akordeono muzika.

Šiltas vakaras su jautriais posmais, skambiomis dainomis, naminiais pyragais, šypsenomis prabėgo nuskaidrinęs visiems nuotaiką.