Vasario 10 d. į popietę Sidabravo bibliotekoje susirinko Sidabravo gimnazijos I kl. moksleiviai su savo mokytoja Janina Skubriene. Į svečius atvyko ir bibliotekos globėja Audronė Beresnevičienė su dovanomis.

Bibliotekininkė Jūratė Kurandienė susirinkusiems priminė, kad knygos – tai neišsemiamas žinių lobynas, su knyga niekada nebūna liūdna, knyga – geriausias draugas. Iš jų daug ką sužinome, jos padrąsina, kada susiduriame su mus bauginančia tikrove, nes žinome, kad gėris visada nugali blogį. Bibliotekininkė pasiūlė vaikams savo gimtadieniui paprašyti ne kokio niekučio, bet gražios knygelės, kurią perskaitę galėtų dalintis, keistis su savo draugais, nes skaitydami mes visi tobulėjame, tampame iškalbingesni. Taip pat bibliotekininkė priminė, kad su knygomis reikia elgtis atsakingai: nedraskyti, nelankstyti knygos lapų kampų – tam yra skirti knygų skirtukai.

Po to J. Kurandienė visiems pristatė bibliotekos globėją Audronę Beresnevičienę. Vaikai burtų kelių traukė knygelės iš maišelio ir pažadėjo perskaitę keistis tarpusavyje, nes gavo skirtingas knygutes.

Kadangi „Tarptautinė knygų dovanojimo diena“ – vasario 14-oji – sutampa su Valentino diena, tai vaikai gamino dovanėles savo artimiesiems, mylimiems žmonėms.

Išsiskirstant vaikams buvo linkima turiningų atostogų!

Viešosios bibliotekos informacija

Jūratės Kurandienės ir Audronės Beresnevičienės nuotraukos

1. Kalba bibliotekos globėja Audronė Beresnevičienė.
  2. Įteiktos dovanos bibliotekininkei Jūratei Kurandienei.
  3. Vaikai daro dovanėles.
  4. Bendra popietės dalyvių nuotrauka.