Vasario 14 d. bibliotekoje įvyko popietė „Knyga ir aš“, skirta Tarptautinės knygos dovanojimo dienai paminėti. Šioje popietėje dalyvavo Sidabravo gimnazijos II klasės moksleiviai ir mokytoja Janina Skubrienė.

Popietė „Knyga ir aš“ organizuota antrus metus iš eilės ir jos tikslas – užsiauginti savo skaitytoją, skatinant jį pamėgti knygas, jas skaityti, drąsiai leistis į keliones su knygų veikėjais. Bibliotekininkė J. Kurandienė akcentavo, kad su knyga visada yra įdomu. Skaitantis žmogus yra iškalbingesnis, geras pašnekovas, su juo įdomu bendrauti. Tądien J. Kurandienė moksleiviams pristatė naujas knygeles, gautas iš labdaros ir paramos fondo „ Švieskime vaikus“ ir kvietė jas skaityti.

Į popietė atvyko bibliotekos globėja Audronė Beresnevičienė su dovanomis vaikams. Kiekvienas gavo po naują knygutę ir saldų siurprizą. Naujų knygų vaikams gavo ir biblioteka. Kad neprailgtų laikas bibliotekoje, vaikai iš spalvoto popieriaus gamino knygeles ir jas puošė įvairiomis iškarpomis iš vaikiškų žurnalų. Pagamintose knygelėse vaikai bandė kurti ir užrašyti savo istorijas. Kadangi vasario 14-oji yra šv. Valentino diena, tai vaikai gamino ir popierines širdutes, rašė gražius sveikinimus savo mylimiems žmonėms.

Tą dieną Sidabravo bibliotekoje staigmenų buvo ir daugiau – skaitytojos Regina Grybova ir Vanda Žalgienė bibliotekai padovanojo naujų knygų.

Išsiskirstant popietės dalyviai vieni kitiems linkėjo perskaityti daug įdomių knygų.

Viešosios bibliotekos informacija

J. Kurandienės ir J. Skubrienės nuotraukos

1. Vaikai ruošiasi gaminti knygeles.

2. Bibliotekos globėja Audronė Beresnevičienė dovanoja knygas.

3. Vaikų kurtos širdutės mamai.

4. Popietės „Knyga ir aš“ dalyviai.