Spalio 4 d. yra minima Pasaulinė gyvūnų diena. Ta proga Sidabravo bibliotekoje įvyko popietė „Mano augintinis“, kurioje dalyvavo Sidabravo gimnazijos 1 klasės moksleiviai su mokytoja Regina Žaliene.

Bibliotekininkė Jūratė Kurandienė moksleiviams pasakojo apie gyvūnus: plėšrūnus, roplius bei vabalus, kuriuos galima pamatyti tik fotografijose ar televizoriaus ekrane, pristatė nykstančius gyvūnus, įrašytus į Lietuvos raudonąją knygą.

Popietės mažieji dalyviai pasakojo apie savo augintinius, pristatė jų vardus. Susidomėję vaikai apžiūrėjo bibliotekoje surengtą knygų parodą apie gyvūnus. Po to mažieji bibliotekos lankytojai buvo pakviesti spalvinti bibliotekininkės paruoštus gyvūnų paveikslėlius, apsilankė Žaislotekoje, susipažino su įvairiomis garsinėmis knygomis. Buvo linksmai ir turiningai praleistas laikas bibliotekoje.

Viešosios bibliotekos informacija ir Reginos Žalienės ir Jūratės Kurandienės nuotraukos

1. Sidabravo bibliotekoje Sidabravo gimnazijos 1 klasės moksleiviai su mokytoja R. Žaliene.
  2. Bibliotekininkė J. Kurandienė pasakoja istoriją apie šuniuką Kudlių.
  3. Vaikai apžiūrėjo knygų parodą apie gyvūnus.
  4. Vyko kūrybinis užsiėmimas – moksleiviai spalvino gyvūnų paveikslėlius.