„Knyga –tai indas, kuris mus pripildo, bet pats neištuštėja“ (A. Debruselis). Šiais žodžiais balandžio 24 d. Sidabravo bibliotekoje prasidėjo popietė, skirta Pasaulinei knygos ir autorinių teisių dienai. Popietėje dalyvavo Sidabravo gimnazijos II kl. moksleiviai su mokytoja Janina Skubriene.

Kai atsirado išmanieji telefonai, kompiuteriai, visi mažiau žmonių skaito knygas. Todėl organizuojamos įvairios popietės, skirtos knygai, kad knyga ir vėl teiktų džiaugsmą, užimtų laisvalaikį. Knygos žmogui suteikia žinių, naujų idėjų, skatina vaizduotę bei kūrybiškumą.

Popietės metu Sidabravo bibliotekoje vaikai atliko iš anksto bibliotekininkės paruoštas užduotėles. O smagiausia vaikams buvo pirštininėmis lėlėmis, pasiūtomis aktorės, kūrėjos, lėlininkės Erikos Šuklinskienės, vaidinti pasaką „Raudonkepuraitė“. Vaikai skaitė ir vaidino pasaką. Taip prasmingai ir įdomiai buvo paminėta Pasaulinė knygos ir autorinių teisių diena.

Viešosios bibliotekos informacija

Janinos Skubrienės ir Jūratės Kurandienės nuotraukos