Liepos 4 d. Sidabravo bibliotekoje įvyko Rimos Reičiūnienės tapybos darbų parodos „Gamtos spalvos“ pristatymas. Į biblioteką sugūžėjo nemažas pulkelis smalsių, aktyvių, tapybos menui neabejingų sidabraviečių.

Bibliotekininkė Jūratė Kurandienė pasidžiaugė lankytojų gausa, pristatė parodą ir suteikė žodį darbų autorei. R. Reičiūnienė prisipažino, kad yra savamokslė, pradėjusi tapyti paveikslus akriliniais dažais per karantiną. Iš pradžių ji tapė mažo formato paveikslus, pamažu pereidama prie didesnių. Kūrėja pasidalino įspūdžiais, kaip sekėsi kūrybos pradžioje – kai kuriuos darbus jai tekdavo ir perpiešti, pataisyti ar piešti iš naujo. Mėgstamiausia tema – gamtovaizdžiai. R. Reičiūnienė daug keliauja, todėl savo darbams semiasi idėjų iš kelionių ar patinkančius nuotraukų vaizdus perkelia ant drobės. Iš viso R. Reičiūnienė yra nutapiusi per 200 įvairių paveikslų.

Sidabravo bibliotekoje R. Reičiūnienės darbų paroda pristatoma jau antrą kartą. Pavasarį skaitytojus ir bibliotekos lankytojus džiugino tos pačios autorės paroda „Gamtos terapija“.

Autorei už nuostabią parodą dėkojo Sidabravo bendruomenės pirmininkė Vaiva Kaklauskienė ir Jūratė Kurandienė. Po to renginio lankytojai buvo pakviesti į Sidabravo kultūros namus, kur vyko spektaklio „Bobulės susipyko“ (pagal K.Vijūną) premjera.

Viešosios bibliotekos informacija

Dovydo Kurandos nuotraukos

1. Sidabravo bibliotekininkė J. Kurandienė pristatė R. Reičiūnienės parodą.

2. Reičiūnienė pasakoja apie savo kūrybos procesą.

3. Gausus būrys parodos lankytojų.

4. Parodos autorei dėkojo Sidabravo bendruomenės pirmininkė V. Kaklauskienė ir J. Kurandienė.