Saulėtą liepos 7 d. popietę Vėriškių vaikų dienos centro vaikai kartu su vadove ir Vėriškių filialo bibliotekininke pėsčiomis iškeliavo į mišką. Smalsiai nusiteikę vaikai eidami stebėjo gamtą, analizavo miške augančius augalus, rinko įvairių augalų pavyzdžius: skynė po vieną lapelį ir dėjo juos į vokelius. Sustoję poilsio aikštelėje keliautojai užkando ir aptarė medžių savybes, prisiminė pasaką apie Eglę žalčių karalienę ir jos medžiais paverstus vaikus. Grįžę į Vaikų dienos centrą vaikai išėmė iš vokelių surinktus augalus ir išdėliojo juos ant stalų. Kai kurių augalų lapus atpažino o kitus pavadinimus sužinojo „Google Lens“ programėlės pagalba. Žygis į mišką vaikams suteikė naujus potyrius, galimybę geriau pažinti mus supančią aplinką, formuoti ekologinę savimonę.