Gruodžio 15 d., artėjant didžiosioms metų šventėms, Radviliškio viešoji biblioteka organizavo kūrybinį keramikos užsiėmimą „Kalėdinės dirbtuvėlės“. Radviliškio rajono Kutiškių daugiafunkcio centro keramikos mokytoja Ilona Juzumienė renginio dalyvius mokė lipdyti iš molio, aiškino, kaip reikia tinkamai formuoti molio gaminius bei juos dekoruoti.

Edukacijos svečiai jaukiai ir kūrybingai praleido vakarą, susipažino su keramikos paslaptimis, sukūrė nuostabius kalėdinius papuošimus savo namams ar būsimas kalėdines dovanėles artimiesiems. Rankų darbo gaminiai visuomet nudžiugina artimuosius, sušildo jų širdis.

Už įdomią ir šventišką edukaciją keramikos mokytojai dėkojo Viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Vida Marcinkienė ir renginių organizatorė Justina Jasinskaitė.