Gruodžio mėnesio pradžioje Radviliškio viešoji biblioteka skelbė kalėdinį konkursą-akciją „Darnios Kalėdos“. Jos metu dalyviai buvo kviečiami iš jau naudotų daiktų, nereikalingų medžiagų bei kitų antrinių žaliavų sukurti kalėdinę dovaną, žaislą ar dekoraciją. Senasis daiktas turėjo atgimti naujam gyvenimui ir turėti kitą paskirtį.

Kiekvienas konkurso dalyvis Viešajai bibliotekai siuntė savo darbo nuotraukas ir kūrybinio proceso aprašymą bei nurodė, kam jų kurta dovana bus padovanota. Atsirado nemažai geradarių, sutikusių dalyvauti šiame konkurse. Džiaugiamės visais jūsų darbais ir dėkojame, kad aktyviai dalyvavote!

Konkurso „Darnios Kalėdos“ darbus vertino organizatorių sudaryta komisija. Kol kas neatskleisime, kas tapo šio konkurso nugalėtoju. Jį skelbsime sausio mėn. Konkurso dalyviai bus apdovanoti diplomais, o geriausieji darbai – įvertinti organizatorių dovanėlėmis.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotrauka