Jaunimo studija bibliotekoje

JAUNIMO STUDIJA – Viešosios bibliotekos patalpa, skirta ir pritaikyta atviram darbui su jaunimu, panaudojant joje esamą priemonių bazę.

Tai – jauki erdvė, kurioje laukia dėmesingas ir supratingas bibliotekos darbuotojas, visada pasirengęs bendrauti su jaunimu: kartu kurti, svajoti ir realizuoti įvairiausius sumanymus. Studijos funkcija – užtikrinti kokybišką jaunimo užimtumą.

Atrasti save – dažnam jaunuoliui ar vaikui yra nemenkas uždavinys. Kartais, atrodo, tereikia vieno postūmio, pokalbio, patarimo, ir žengti žingsnį jau lengviau. Tada atsiranda ir noras padirbėti, įsiklausyti į kitų patirtį, siekti užsibrėžto tikslo. Pas mus jaunimas pirmiausia ateina  bendrauti ir tam randa geras galimybes: čia, šioje studijoje, organizuojami knygų aptarimai, pokalbiai, teminės valandėlės, kiti įvairūs renginiai, rodomi kino filmai.

Kviečiame ir Jus tai atrasti, išbandyti,  prisijungti prie mūsų bibliotekos Jaunimo studijos lankytojų!

Radviliškio viešoji biblioteka