Parko atidarymo šventėje – „Pagrandukas“Parko atidarymo šventėje – „Pagrandukas“

Rugsėjo 11 dieną į Eibariškių parko pristatymo visuomenei šventės šurmulį įsiliejo Radviliškio viešosios bibliotekos kolektyvas. Nuotaikingas pasakos „Pagrandukas“ pristatymas vyko prie tenykščio tvenkinio. Į susitikimą su Pagranduku ir kitais pasakos veikėjais susirinko darželinukai iš Radviliškio „Eglutės“, „Žvaigždutės“ , „Kregždutės“ lopšelių-darželių.

Parko atidarymo šventėje – „Pagrandukas“

Kartu  su šios pasakos Kepėja vaikai „kepė“ Pagranduką – duonutės kepaliuką, paskui kartu keliavo mišku, sutikdami įvairiausius žvėris, kurie pasirodė esą draugiški ir nesuvalgė Pagranduko. Netgi gudruolė lapė, kamuojama vienatvės, jo pagailėjo, taip įrodydama tikros draugystės ir pasitikėjimo svarbą.

Vaikams šis susitikimas su pasaka atrodė įdomi staigmena ir padovanojo gražių įspūdžių.

Radviliškio viešosios bibliotekos informacija