Konkursas baigtas, paroda atidaryta

Rugsėjo 15-ąją Viešojoje bibliotekoje paskelbti fotokonkurso „Žemės žaizdos“ rezultatai ir atidaryta jo dalyvių darbų paroda.

Konkursas baigtas, paroda atidarytaKonkursas baigtas, paroda atidaryta

Šį konkursą biblioteka organizavo, jau ne pirmus metus kartu su kitais dalyvaudama tarptautiniame projekte „Global Goes Local“ ir plėtodama jo globaliojo švietimo veiklas, kurios supažindina su darnaus vystymosi tikslais bei globaliojo pilietiškumo svarba bendruomenėje. Fotokonkursu siekta atkreipti dėmesį į ekologines problemas, skatinti atsakomybę, susirūpinimą aplinka bei jos apsauga. Konkurso dalyviai savo pateiktos nuotraukose ir atspindėjo natūralios gamtos grožį, žmogaus abejingų poelgių joje vaizdus, skaudžias pasekmes.

Renginyje padėkota visiems fotokonkurso dalyviams ir paskelbti nugalėtojai. I vieta atiteko Ievai Grytei, II – Monikai Urbonavičiūtei, III – Lukui Kryžanauskui. Jie apdovanoti konkurso organizatorių prizais.

Kartu atidaryta šiame konkurse dalyvavusių darbų paroda. Ji bibliotekoje (3 a.) veiks iki rugsėjo pabaigos.