Tarptautinę vaikų knygos dieną Radviliškio viešoji biblioteka paminėjo kartu su savo socialiniais partneriais – Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ ugdytiniais ir bibliotekos „Skaitukų“ būrelio dalyviais. Daugeliui vaikų tai buvo pirmoji švenčiama knygos šventė jų gyvenime. Vaikai susipažino su geriausia metų išrinkta knyga – Evelinos Daciūtės ir Aušros Kiudulaitės knyga „Pasakojimas apie katiną ir tulpę“. Mažos, mielos atminčiai dovanėlės, manome, pradžiugino mūsų būsimųjų skaitytojų širdis.

Radviliškio muzikos mokyklos teatro studijos jaunieji aktoriai, vadovaujami mokytojos-režisierės Rasos Atkočiūnienės, dalyvavo organizuotame Tarptautinės vaikų knygos dienos renginyje ir parodė nuotaikingą spektaklį „Grybų karas“, pagal Justino Marcinkevičiaus to paties pavadinimo kūrinį. „Knygoj – viskas parašyta, knygoj viskas nupaišyta“ – tik belieka viskuo džiaugtis ne tik jas skaitant, bet ir scenoje.