Šią savaitę Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyksta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei skirti renginiai. Balandžio 26-oji – „Mėtų arbatos diena“. Kvapnia bibliotekininkių užauginta arbata Viešojoje bibliotekoje buvo vaišinamos ilgametes buvusios bibliotekos ir jos filialų darbuotojos. Prisiminimais, susijusiais su darbo metais bibliotekoje, dalijosi Onutė Venclovienė, Aldona Januševičienė, Onutė Bartkevičienė. Visos jos savo darbingąjį gyvenimo etapą paskyrė žmonėms ir knygoms. Jų bibliotekinis kelias skaičiuojamas dešimtmečiais. Per tiek daug metų būta labai gerų, linksmų nutikimų, žinoma, susidurta ir nugalėta gausybė sunkumų. Tą popietę prisiminimai liejosi it iš gausybės rago... Rodos, kad tik vakar buvo bendrauta, dirbta ir visai nebūta išsiskyrimo. Susitikimo metu prisimintos ir amžinybėn išėjusios bibliotekos kolektyvo narės.