Radviliškiečiai – projektiniame sostinės renginyje

Birželio 9 dieną Radviliškio viešosios bibliotekos atstovai buvo išvykę į Vilniaus miesto savivaldybės centrinėje bibliotekoje vykusį projekto „Mes Knygų s@loje“ pristatymą. Renginyje dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės atstovai, Lietuvos Respublikos Seimo narys Arvydas Anušauskas, projekto „Bibliotekos pažangai 2“ vadovas Eugenijus Stratilatovas, projekto partneriai, Vilniaus bibliotekų darbuotojai bei projekto tikslinės grupės nariai – vaikai ir jaunimas.

Projekto vadovė Rita Venskūnienė pristatė projekto „Mes Knygų s@loje“ tikslus ir laukiamus rezultatus. Po pristatymo, šventinių pasisakymų prie Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos pasodinta obelaitė, simbolizuojanti bibliotekų augimą, progresą, tapimą savarankiškomis, tvariomis ir dinamiškomis institucijomis, o jos vaisiai – bibliotekų teikiamą naudą bendruomenei.
Projekto tikslas – per interneto erdvėje sukurtą biblioterapinį žaidimą, bendraujant nuotoliniu būdu, spręsti socialinės rizikos vaikų ir jaunimo psichosocialines problemas, stiprinti jų psichinę sveikatą.
Šis projektas yra dalinai finansuojamas iš programos „Bibliotekos pažangai 2“ ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos programos bendruomenių projektams įgyvendinti lėšų.
Radviliškio viešoji biblioteka, kaip ir Mykolo Romerio universitetas, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus, Utenos A. ir M. Miškinių, Lazdijų, Zarasų rajonų savivaldybių viešosios bibliotekos, Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namai, yra šio projekto partnerė ir naudos gavėja.

Viešosios bibliotekos informacija