Naujas „Mes“ numeris

Išleistas naujas (53) Lietuvos bibliotekininkų draugijos Radviliškio skyriaus laikraščio „Mes“ numeris.

Jo įvadinėje publikacijoje „Knyga ir mes“ Šaukoto filialo vyresnioji bibliotekininkė Vida Pužaitienė dalijasi mintimis apie knygos ir skaitymo reikšmę. Tradicinis redakcijos interviu šįkart
supažindina su kūrybinga Šniūraičių filialo vyresniąja bibliotekininke Aušra Zaturskiene, jos pomėgiu įvairiais rankdarbiais gražinti biblioteką, džiuginti lankytojus („Kurianti bibliotekininkė“). Aktualijų skyrelyje redakcija pristato naująją Viešosios bibliotekos direktorę Violetą Šukaitienę, čia taip pat informuojama apie įvykusius bibliotekininkų mokymus („Mokėsi, tobulinosi“), o Pakalniškių filialo vyresnioji bibliotekininkė Ramutė Smailienė pasakoja apie atnaujintą savo kaimo biblioteką („Permainos Pakalniškių bibliotekoje“). Numeryje – ir rubrika „Iš kolegų patirties“. Joje Raudondvario filialo vyresnioji bibliotekininkė Dara Bagušienė dalijasi patirtimi organizuojant kasmetines poezijos bičiulių šventes ir kaimo būsimųjų pirmokų palydas į mokyklą („Tradiciniai renginiai Raudondvario bibliotekoje“). „Mes“ taip pat praneša apie Viešosios bibliotekos dalyvavimą Vilniaus miesto savivaldybės centrinėje bibliotekoje įvykusiame projekto „Mes Knygų s@loje“ pristatymo renginyje, apie Kutiškių bibliotekos 40 metų, Alksniupių bibliotekos 45 metų sukaktims skirtas šventes („Kutiškiečiai džiaugėsi savo biblioteka“, „Alksniupių bibliotekoje liejosi prisiminimai“). Pateikiama rajono bibliotekų veiklos per pirmąjį pusmetį kronika, įspūdžių iš Kultūros dieną surengtos rajono kultūros darbuotojų išvykos, mokymų ir pažintinės kelionės po Žemaitiją (Lauros Bagučanskytės publikacijos „Kultūros diena Žemaitijoje“, „Įspūdingos vietovės – nebūtinai toli“).

8 puslapių numeris spalvotas, iliustruotas.

„Mes“ laikraštis skirtas nušviesti rajono bibliotekų veiklą.

Viešosios bibliotekos inform.