MIELIEJI MOKSLEIVIAI!

Jei esate 7–12 klasės moksleiviai ir domitės gimtojo krašto, miesto istorija, praeitimi, mėgstate susipažinti su įdomiais žmonėmis, jeigu Jums patinka fotografuoti, rinkti ir sisteminti kraštotyrinę medžiagą, kviečiame  ateiti į Radviliškio viešąją biblioteką.

Kartu organizuosime ekskursijas po Radviliškį, fotografuosime lankytinus objektus, juos aprašysime, ieškosime gyvų mūsų praeities liudytojų, užrašysime jų pasakojimus, kaupsime kitą istorinės vertės turinčią medžiagą.

Mūsų darbai atsispindės Radviliškio viešosios bibliotekos interneto svetainėje, Lietuvos bibliotekininkų draugijos  Radviliškio skyriaus laikraštyje „Mes“, bus organizuojamos parodos, sudaromas dalyvių surinktos medžiagos kolektyvinis albumas „Mano kraštas“.

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę Jums patogiu laiku.

Laukiame Jūsų Radviliškio viešosios bibliotekos Informacijos-kraštotyros skyriuje

(II a.)

Būkite aktyvūs!

Informacija tel.:  8 - 422 51398

Organizatorė Daiva Paulauskienė

Taip pat kviečiame 5-8 klasių moksleivius į Neformaliojo vaikų švietimo programos edukacinius užsiėmimus Viešojoje bibliotekoje. Jų tema – „Etnokultūra – savęs pažinimo pagrindas“. Tai etnokultūrinė programa, apimanti lietuvių tautos tradicijas ir papročius pagal metų kalendoriaus ratą. Susipažinsite su kalendorinėmis šventėmis, apeigomis, senaisiais darbais, lietuvių dainavimo tradicija, analizuosime dainų tekstus, ieškosime mitinių įvaizdžių prasmės. Programos pabaigoje turėsite galimybę parodyti tėveliams ir bendruomenei, ką išmokote.

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę Jums patogiu metu.

Esate laukiami Viešosios bibliotekos 308 kabinete (3 aukšte).

Vilma Merkytė,

etnomuzikologė, Viešosios bibliotekos renginių organizatorė