Į Pradžią Įvairiaspalvė paroda Viešojoje bibliotekoje

Įvairiaspalvė paroda Viešojoje bibliotekoje

2015-10-13

Spalio 7 d. į Viešąją biblioteką rinkosi meno gerbėjai. Čia, paveikslų galerijoje, atidaryta Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus Menų studijos moterų kūrybinių darbų paroda „Kalba moterys“.

Eksponuojami bemaž pusšimtis darbų, kuriuos nutapė 15 šią studiją laisvalaikiu lankančių radviliškiečių autorių.
Renginyje parodos dalyves pasveikino ir jų kūryba pasidžiaugė Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė. Ji kiekvienai įteikė po padėkos raštą.
Gerų žodžių kūrėjoms negailėjo ir pati Menų studijos vadovė, interjero dizainerė Irmina Savickienė. Menininkė jau šešerius metus moteris veda kūrybos keliu. Subūrė jas, nesimokiusias dailės, bet jaučiančias grožį, norinčias išmokti kurti ir įgyvendinti kūrybines svajones. Entuziastės mokėsi, bandė, dirbo – ir štai dabar galima pasigėrėti šių moterų kūrybos rezultatu.
Kūrėjos bei jų gerbėjai dėkojo Menų studijos vadovei Irminai Savickienei. O kūrybinio polėkio visoms joms palinkėjo Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė.
Renginį nuspalvino solistės Aurelijos Čižauskaitės-Butkaliuk atliekamos užsienio ir lietuvių autorių melodijos.

Vilma Merkytė,
Viešosios bibliotekos renginių organizatorė

Lauros Bagučanskytės nuotraukos