Paminėta Tolerancijos diena

Mokiniai įsiamžino prie Tolerancijos gėlės

Radviliškio viešoji biblioteka kartu su daugeliu švietimo įstaigų įsijungė į pilietinę akciją, skirtą Tarptautinei tolerancijos dienai.

Lapkričio 16-ąją bibliotekos skaitytojus, lankytojus pasitiko proginis sveikinimas su tos išskirtinės dienos simbolika. Pastarąją parengti darbuotojams padėjo Vaikų literatūros skyriaus jaunosios skaitytojos. Šventiniai sveikinimai buvo išsiųsti ir įvairioms rajono įstaigoms, organizacijoms, kartu linkint santarvės, aplinkinių žmonių gerumo, kuris prasideda nuo tolerancijos.
Tarptautinė istorinio teisingumo komisija minėti Tolerancijos dieną Lietuvoje pradėjo 2003 metais ir tai inicijuoja kasmet. Šiai jau tradicinei pilietinei akcijai pasirenkamas vis kitas simbolis. Šių metų tolerancijos ir jos sklaidos simbolis – mozaika.
UNESCO lapkričio 16-ąją Tarptautine tolerancijos diena paskelbė 1995 metais ir nuo tada ji minima daugelyje demokratinių valstybių.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos