Į Pradžią Padėkota už kuriamą grožį

Padėkota už kuriamą grožį

2015-12-03

Sidabravo filiale surengtas susitikimas su Sidabravo gimnazijos moksleiviais, kuriančiais grožį savo piešiniais ir rankdarbiais.

Jau daug metų dailės mokytoja Toma  Matulevičienė, o šiemet ir darbų mokytoja Diana Masiliūnienė Sidabravo filiale eksponuoja vaikų piešinių bei rankdarbių parodas. Atėjo metas jiems už tai padėkoti. Tad netradicinėje aplinkoje vesta neįprasta pamoka-pokalbis. Rankdarbių ir piešinių autoriams įteikti padėkos raštai už parodas , kurios papuošė šią biblioteką. Pasidžiaugta moksleivių pastangomis kurti ir skleisti grožį, geranoriškai padėti bibliotekai, palinkėta tolesnio kūrybiškumo ir draugystės su knyga.

Ne tik vaikai bibliotekoje eksponuoja savo darbus, bet ir mokytojai. Adventiniu laikotarpiu čia veikia  Sidabravo gimnazijos mokytojos Reginos Grybovos įvairiaspalvių nertų riešinių paroda, kuri taip meniškai atrodo, kad biblioteką papuoš kaip netradicinė eglutė.

Pokalbio metu prie arbatos puodelio buvo galima pajusti, kad šis bendradarbiavimas, gražios tradicijos tęsis. Juk tiesa , kad žmogus laimingas, kai laimę neša kitiems...

Nijolė Snockienė,

Sidabravo filialo vyresnioji bibliotekininkė