Į Pradžią Prasmingos dienos „Beržės“ klube

Prasmingos dienos „Beržės“ klube

2015-12-15

Radviliškio viešoji biblioteka lankytojams nuolat siūlo ne tik išsirinkti norimą paskaityti knygą, spaudą, naudotis nemokama interneto prieiga, dalyvauti įvairiuose renginiuose, parodose, bet ir kviečia įsijungti į Knygos mylėtojų klubo „Beržė“ veiklą.

Šio klubo nariai gana atsakingai ruošiasi kiekvienam susitikimui: ieško temų, medžiagos. Čia – visos galimybės atskleisti savo gebėjimus ir maloniai, įdomiai leisti laisvalaikį. Jau tradicija tampa knygų aptarimai, įvairių filmų peržiūros, ekskursijos.
Įsiminė Joanos Ulinauskaitės-Mureikienės – gydytojos pediatrės, rašytojos – knygos „Likimo išbandymai“ pristatymas. Žiūrėjome režisieriaus Algimanto Puipos sukurtą filmą „Miegančių drugelių tvirtovė“ pagal rašytojos Jurgos Ivanauskaitės romaną, kurį 2005 metais skaitytojai išrinko geriausia metų knyga, aptarėme jo savitumą. Neužmiršome ir įžymių žmonių jubiliejinių datų. Nemažai laiko skyrėme lietuvių literatūros tyrinėtojos, habilituotos humanitarinių mokslų daktarės Viktorijos Daujotytės įvairiapusiškai veiklai aptarti, panagrinėti atskirų rašytojų vertinimus.