Į Pradžią Bibliotekoje – adventinė popietė globotiniams

Bibliotekoje – adventinė popietė globotiniams

2015-12-17

Gruodžio 15 dieną Viešojoje bibliotekoje surengta popietė Radviliškio vaikų globos namų „Nykštukas“ auklėtiniams.

Ją organizavo, pakvietimus padarė NVŠ būrelis „Etnokultūra – savęs pažinimo pagrindas“, kuriam vadovauja šios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė.
Būrelio narės supažindino svečius su advento papročiais ir tradicijomis: žvakių simbolika, to laikotarpio valgiais bei burtais. Pasakojimas paįvairintas iliustracijomis.
Mintimis popietėje pasidalijo Šeimos labdaros ir paramos fondo pirmininkė S. Dišlė. Ji palinkėjo skleisti gerumą, vertinti paramą, atjausti šalia esančiuosius ir padėti jiems gerais poelgiais bei darbais.
Renginio rėmėjai „Brodvėjaus kepyklėlė“ ir S. Gabalienė pasirūpino, kad tąkart ant stalo netrūktų gardumynų – jų užteko ne tik dalyviams, bet ir lauktuvėms tiems globos namų auklėtiniams, kurie neatvyko į popietę.
Renginį nuspalvino Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ ir Muzikos mokyklos giesmininkai, vadovaujami šios mokyklos direktorės A. Šakėnienės. Popietę aptarė svečiai – globos namų „Nykštukas“ direktorius S. Čepaitis bei socialinė darbuotoja R. Tkačuk. Bibliotekos direktorė padėkojo rėmėjams, svečiams, palinkėjo visiems jaukių ir linksmų šv. Kalėdų, laimingų Naujųjų metų.
Dalyvavusieji adventinėje popietėje liko patenkinti: renginys sustiprino džiugias didžiųjų švenčių laukimo nuotaikas, įgalino apie jas sužinoti naujų dalykų, prisiminti senąsias tradicijas, pabendrauti jaukioje aplinkoje.


Viešosios bibliotekos inform. ir nuotr.