Į Pradžią Bibliotekoje – susitikimas su aktore Gražina Baikštyte

Bibliotekoje – susitikimas su aktore Gražina Baikštyte

2016-04-28

Aktorė Gražina Baikštytė dalijosi patirtimi ir atsakė į kiekvieną iš salės užduotą klausimą

Balandžio 21 dieną Viešojoje bibliotekoje surengtas susitikimas su kino aktore Gražina Baikštyte. Renginys pritraukė nemažą būrį klausytojų. Jiems aktorė pasakojo apie save, kūrybą ir trumpai pristatė savo naująją knygą „Gyvenimas kaip teatras“. Publika aktyviai uždavinėjo klausimus aktorei, o ji mielai dalijosi savo patirtimi, išgyvenimais, patarimais.

Viešosios bibliotekos dirktorė Violeta Šukaitienė, džiaugdamasi šios žavios viešnios apsilankymu, įteikė aktorei padėkos raštą.

Gražinos Baikštytės knyga „Gyvenimas kaip teatras“ – tai nuoširdžių ir atvirų pokalbių su ryškiausiais lietuvių teatro bei kino aktoriais knyga: su Regimantu Adomaičiu, Donatu Banioniu, Gražina Balandyte, Vytautu Tomkumi, Kostu Smoriginu ir daugeliu kitų, kurių gyvenimo istorijos pribloškia, o kartais – prajuokina. Skaitytojas čia gali susidurti su skirtingų žmonių skirtingais išgyvenimais, nuostatomis, realybėje aktorių patirtomis dramomis, tragedijomis ir komedijomis, kurios dažnai ne mažiau įdomios negu vaidinimai scenoje...

Pokalbių knygą išleido leidykla „Vaga“.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos