Biblioteka dalyvavo akcijoje „Lietuva skaito“

Rimantas Bagdzevičius skaitymams pasirinko Sigito Gedos ir Justino Marcinkevičiaus kūrybą

Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos, ir knygos dieną, Viešojoje bibliotekoje įvyko susitikimas su aktoriumi Rimantu Bagdzevičiumi. Svečias radviliškiečiams paskaitė lietuvių poetų  kūrybos.

Tą rytą į bibliotekos konferencijų salę susirinkusius radviliškiečius aktorius patikino atvykęs skaityti kūrinių, tad, trumpai prisistatęs, to ir ėmėsi. Jis paskaitė Sigito Gedos ir Justino Marcinkevičiaus kūrybos.

Po to  skaitymai tęsėsi lauke, prie Viešosios bibliotekos pagrindinio įėjimo. Čia aktorius skaityti pasirinko Marcelijaus Martinaičio eiles. Po to Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė  įteikė Rimantui Bagdzevičiui padėkos raštą už susitikimą, dovanotus skaitymus, malonius ne tik mintims, bet ir sielai.

Šiuo renginiu Viešoji biblioteka įsijungė į tą dieną visoje šalyje vykusią akciją „Lietuva skaito“.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos