Į Pradžią Bibliotekoje – naujos knygos paskleistas meilės žiupsnelis

Bibliotekoje – naujos knygos paskleistas meilės žiupsnelis

2016-11-08

Pristatytos knygos autorė Stasė Kilbauskienė

Lapkričio 3 dieną Viešojoje bibliotekoje pristatyta kraštietės Stasės Kilbauskienės knyga „Meilė niekada nesibaigia“.

 

Renginį pradėjo Radviliškio miesto kultūros centro politinių kalinių ir tremtinių mišrus choras „Versmė“  (vadovė Rasa Gasiūnienė, akomponavo Asta Minciuvienė) širdį virpinančiais, prasmingais kūriniais. Savo pastebėjimais ir mintimis pasidalijo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Radviliškio skyriaus vadovė, Radviliškio miesto garbės pilietė Stasė Janušonienė. Ji teigė esanti sujaudinta knygos autorės supratimo apie tremties baisumus, joje buvusiųjų patirtį, išgyvenimus.

Pristačius knygos autorę, pereita prie kūrybos subtilybių. Kūrėja nedaugiažodžiavo: trumpai papasakojo, iš kur semiasi kūrybinių minčių, kaip gimsta eilės. Įrodžiusi klausytojams ir skaitytojams savo susidomėjimą proza, Stasė Kilbauskienė patikino, kad antroji jos knyga bus jau ilgesni tokio pobūdžio kūriniai. 

Sveikinančių knygos autorę su literatūriniu debiutu netrūko: šiltų žodžių išsakė jos artimieji, kolegos, draugai, bendraminčiai. Tarp sveikinančiųjų buvo ir Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitiene bei jos pavaduotoja Vida Marcinkienė. Nuo S. Kilbauskienės veido nė akimirkai nedingo šypsena, moteris džiaugėsi, sulaukusi tokio gausaus būrio klausytojų.

Rajono literatų klubo „Jonvabalis“ narės Stasės Kilbauskienės pirmoji knyga „Meilė niekada nesibaigia“ sudaryta iš dviejų dalių: pirmojoje – apysaka, antrojoje – jos jausmų ir minčių poezija. Leidinys tinka kiekvienam skaitytojui, ypač tam, kurio siela išsiilgusi nesudėtingo ir suprantamo  kūrybos pliūpsnio.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos