Į Pradžią Išleistas „Mes“ numeris

Išleistas „Mes“ numeris

2016-12-05

Išleistas Bibliotekininkų draugijos Radviliškio skyriaus laikraščio „Mes“ antrasis šių metų numeris (2016, nr. 56).

Įžanginėje jo publikacijoje „Laukimas“  – pamąstymai apie laukimą, kuriuo ypač paženklinta didžiųjų žiemos švenčių artuma. Mintis parašė Radviliškio trečiojo universiteto rektorė N. Nėjienė. Rubrikoje „Mūsų interviu“ pateikiamas pokalbis „Svarbu išmokti skaityti laiko ženklus...“ su ilgamete Viešosios bibliotekos (VB) vyresniąja bibliografe V. Simaitiene. Kalbamasi apie darbą, bibliotekos pokyčius, perspektyvą ir kt. Skyrelyje „Aktualijos“ pristatomi nauji bibliotekininkai („Naujieji mūsų kolegos“), dėmesys atkreipiamas į vykstančią akciją „Knygų Kalėdos“ („Kviečia „Knygų Kalėdos“), informuojama, kaip rajono bibliotekininkai tobulinosi per šių metų antrąjį pusmetį (V. Marcinkienė, VB direktoriaus pavaduotoja. „Mokėmės, švietėmės“).

Numeryje  pateikiamas ir žiupsnelis bibliotekų praeities – pasakojimas apie radviliškiečiams gerai žinotą bibliotekininkę Stasę Kačinskaitę. Autorė – radviliškietė D. Dabašinskienė. Spausdinama įspūdžių iš viešnagės pas bendradarbiavimo partnerius baltarusius ( R. Giedrienė, VB vyresnioji bibliotekininkė. „Radviliškiečių viešnagė Baltarusijoje“). Tai – mintys iš lankymosi Nesvyžiaus centrinėje rajoninėje P. Pronuzo bibliotekoje, su kuria Radviliškio VB šiemet pasirašė bendradarbiavimo sutartį, filialuose, pažinties su kitais tenykščiais objektais. „Bibliotekų renginiai“ – VB ir filialų informacija apie savo veiklą per antrąjį šiemetį pusmetį. Skyrelyje „Iš kelionių sugrįžus“ VB redaktorė G. Dunauskienė prisimena neseną  Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos suorganizuotą kelionę į Suomiją („Lankytasi Suomijos bibliotekose“). Tai buvo tarptautiniai gerosios bibliotekų patirties susitikimai „Biblioteka šiuolaikinio verslo erdvėse“. Aplankytos tos šalies bibliotekos, kiti kultūros objektai, pabūta Stokholme (Švedija).

Numeris iliustruotas, spalvotas. Jį išleido VB.

Viešosios bibliotekos informacija