Į Pradžią Skelbiamas konkursas „Knygos, pakeitusios mano gyvenimą“

Skelbiamas konkursas „Knygos, pakeitusios mano gyvenimą“

2016-12-05

Dėmesio! Skelbiamas konkursas „Knygos, pakeitusios mano gyvenimą“

Maloniai kviečiame skaitytojus įsijungti į šį Lietuvos bibliotekininkų draugijos paskelbtą konkursą ir dalytis mintimis apie perskaitytas knygas, kurios įkvėpė skaityti, patirti skaitymo malonumą, suteikė išminties, stiprybės, pastūmėjo esminiams pokyčiams ar kaip kitaip pakeitė Jūsų gyvenimą.

Knygos, pakeitusios Jūsų gyvenimą, viršelio nuotrauką su aprašymu siųskite mūsų Viešajai bibliotekai elektroniniu paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Siųsdami mintis  kartu su nuotrauka pateikite ir šią informaciją: skaitytojo vardą,  pavardę bei kontaktus (tel. numerį ir el. pašto adresą). Aprašymų lauksime iki 2016 m. gruodžio 20 d.

Viešosios bibliotekos informacija