Knygos mylėtojų klube „Beržė“ pagerbti kraštiečiai

berze susitikimaiVasario 7 dieną klubo „Beržė“ dalyvių renginyje pristatyta Šeduvoje gyvenančio poeto  Petro Valantino ir Raudondvaryje gyvenusio šviesaus atminimo  Rimanto Augulio kūryba. Parengta šių kūrėjų išleistų knygų, publikacijų apie juos paroda. Petrą Valantiną kalbino buvusi Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė, klubo narys Romualdas Jurėnas bei vyresnioji bibliotekininkė Alma Balčiauskienė.

Apie  Rimanto Augulio gyvenimą ir kūrybą pasakojo jo geras draugas Leonas Pranskevičius, atvykęs iš Raudondvario.

berze renginys1 Jis paskaitė eilių, labai maloniai, šiltai pasakojo apie judviejų bendravimą, kūrybos pradžią. Šio literato kūrybą priminė ir Aldona Januševičienė.

Viešosios bibliotekos informacija

Nuotaukos – Irinos Laiševcevos