Dalyvauta Vilniaus knygų mugėje

knmĮ 18-ąją Vilniaus knygų mugę „Lietuviški ženklai pasaulyje“, vasario 23–26 dienomis vykusią Parodų ir kongresų centre „Litexpo“, buvo išvykusi Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotojų grupė, vadovaujama direktorės Violetos Šukaitienės.

Radviliškiečiai susidomėję apžiūrėjo mugėje pristatytos galybės knygų, kitų leidinių stendus, pabendravo su ten sutiktais kraštiečiais, tarp jų – Seimo nariu, Radviliškio viešosios bibliotekos globėju Vytautu Juozapaičiu, rašytoju, literatūrologu Jonu  Linkevičiumi, kurio sudaryta, redaguota ir „Versmės“ leidyklos išleista monografija „Šeduva“ ten buvo pristatyta kartu su kitais naujausiais serijos „Lietuvos valsčiai“ leidiniais, turėjo galimybę pabūti iškilių asmenybių aplinkoje, muzikos, vaikų edukacinių užsiėmimų ir kitose erdvėse. Taip pat dalyvauta mugėje tądien vykusiuose  literatūriniuose forumuose, knygų pristatymuose. Viešosios bibliotekos skaitytojų džiaugsmui, įsigyta naujų knygų.

Vilniaus knygų mugė yra didžiausia tokia Baltijos šalyse, pagrindinė leidyklų, knygų autorių ir skaitytojų susitikimų, bendravimo vieta, išskirtinis šalies kultūros renginys. Atidaryme dalyvavusi mugės globėja, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, įvertindama šios mugės svarbą, ją pavadino išsiilgtu, svarbiausiu metų įvykiu. Mugės, kasmet populiaresnės ir tarptautiniu mastu, reikšmę savo sveikinimo kalbose akcentavo ir šalies kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson , kiti garbūs mugės svečiai.

Šiemet Vilniaus knygų mugė tęsėsi keturias dienas. Joje per tą laiką kvietė apie 400 įvairių žanrų renginių. Be gausybės įvairiausių knygų, vietos skirta  ir parodoms, edukacinėms programoms, muzikos grupėms, pavieniams atlikėjams, jų kūriniams.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos