MIELIEJI MŪSŲ GERADARIAI!

2procentai-1024x621

Dar senovės išminčiai sakydavo, kad siekis padėti kitam duotas iš prigimties kaip kilnumo laidininkas. Gal todėl, kai būna sunkiau, taip natūralu tikėtis geranoriškos paramos iš šalia esančiųjų...

Geradariai žmonės – Radviliškio viešosios bibliotekos ramstis, viltis, džiaugsmas ir sėkmingo problemų sprendimo garantas. Nepakankamas bibliotekų finansavimas praėjusiais metais mus padrąsino pagalbos kreiptis į Jus, mielieji mūsų skaitytojai, lankytojai, talkininkai ir rėmėjai. Tada Jūs savo pajamų mokesčio du procentus paskyrėte savajai bibliotekai. Iš tokiu būdu gautų beveik pustrečio šimto eurų galėjome įsigyti naujų knygų, paįvairinti renginius.

To paties Jūsų, mielieji geradariai, prašome ir šiemet. Jeigu mūsų bibliotekai pervesite du savo pajamų mokesčio procentus, prisidėsite prie bibliotekos ir jos filialų fondų atnaujinimo, veiklos paįvairinimo ir kitų šiandieninių bibliotekinės veiklos reikmių, sumanymų įgyvendinimo. O juk visa tai – Jūsų ir Jūsų vaikų, vaikaičių labui!

Iš anksto nuoširdžiai dėkojame Jums už šią paramą, už jautrų supratingumą.

Pervesti lėšas galite el. būdu arba atvykę į biblioteką. Mūsų rekvizitai: Radviliškio rajono savivaldybės Viešoji biblioteka, Įm. kodas 190669757 Dariaus ir Girėno g. 9, Radviliškis

Radviliškio viešoji biblioteka