Bibliotekoje – paroda iš Sankt Peterburgo

Nuo gegužės 23 dienos Viešosios bibliotekos konferencijų salėje veiks Sankt Peterburgo fotografės Ksenijos Nikolskajos fotografijų paroda „Dulkės: užmirštoji Egipto architektūra“. Nuotraukose įamžintos kolonijinės epochos Kairo architektūros paminklai – apleisti ir apgriuvę rūmai, vilos, visuomeniniai pastatai, likę šiuolaikinio miesto gyvenimo pakraščiuose, liudijantys apie europiečių buvimą Egipte. Šiuos nykstančius praėjusios epochos statinius spėjo laiku įamžinti  Ksenija Nikolskaja. Jie arba galutinai sunyks, arba bus atstatyti ir restauruoti, taps naujo pseudoturtingo Egipto dalimi, nauja turistine atrakcija ar visai kitokios epochos paminklu. Fotografei pavyko užfiksuoti ne tik kolonijų laikų dulkes, bet ir pačią to laiko dvasią.

Už galimybę radviliškiečiams pasidžiaugti šia išskirtine paroda esame nuoširdžiai dėkingi gerbiamajam Lietuvos dailės muziejaus direktoriui, dailėtyrininkui, Radviliškio krašto garbės piliečiui ir Viešosios bibliotekos šviesuoliui Romualdui Budriui. Šio iškilaus kraštiečio iniciatyva mūsų biblioteka pristatys dar neregėtus egzotiškus vaizdus.

Paroda veiks iki birželio 23 dienos. Skubėkite išvysti įspūdingas fotografijas Radviliškio viešojoje bibliotekoje!

Viešosios bibliotekos informacija

Dulkės: užmirštoji Egipto architektūra