Į Pradžią Bibliotekoje – Prūsijos žemių dvasia

Bibliotekoje – Prūsijos žemių dvasia

2017-07-07

Bibliotekoje – Prūsijos žemių dvasia

Birželio 27 dieną viešosios bibliotekos konferencijų salė pasipuošė 65 ofortų ciklo paroda „Senoji Prūsa“, kurios autorius – kraštietis, dailininkas Arvydas Každailis.

Nors pats darbų autorius renginyje nedalyvavo, visiems siųsdamas nuoširdžius linkėjimus, jis tą vakarą kitokiu būdu pabuvo su radviliškiečiais. Visa tai – dėka Lietuvos kino režisieriaus, operatoriaus, taip pat kraštiečio Vytauto Damaševičiaus bei jo ir  Juozo Matonio sukurto filmo apie Arvydą Každailį.

Parodos atidarymo vakaras prasidėjo V. Damaševičiaus prisiminimais apie pažintį su eksponuojamų kūrinių autoriumi, įžvalgomis apie ekspoziciją. Netrukus buvo rodomas svečio atvežtas filmas, kuris po žiupsnelį nutapė plačiai žinomo kūrėjo asmenybės paveikslą ir parodė jo darbus, pomėgius, veiklas.

Viešosios bibliotekos vyresnioji metodininkė Alma Miknienė bibliotekos vardu padėkojo svečiui už šį susitikimą, jo dalyviams paskirtą dėmesį bei laiką ir įteikė suvenyrų. 

65 ofortų ciklo paroda Radviliškio viešojoje bibliotekoje veiks iki liepos 12 dienos.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Renginio metu buvo rodomas Lietuvos kino režisierių, operatorių Vytauto Damaševičiaus bei Juozo Matonio sukurtas filmas apie kraštietį, dailininką Arvydą Každailį

2. Viešojoje bibliotekoje – kraštiečio Arvydo Každailio darbų paroda „Senoji Prūsa“