Duris atvėrė Šiaulėnų bibliotekos atnaujinta Žaisloteka

Gruodžio 15d. šventiškai pasipuošusi Šiaulėnų miestelio biblioteka laukė svečių. Į renginį rinkosi mažiausieji bibliotekos lankytojai – vaikai ir kiti miestelio gyventojai bei svečiai. Bibliotekininkė Almutė Petrylienė labai džiaugėsi, kad tądien po renovacijos nušvitusi bibliotekos Žaisloteka vaikus pasitiko jaukiose, šviesiose patalpose su daugybe naujų žaislų.

Į atnaujintos Žaislotekos atidarymą atvyko Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė, Šiaulėnų seniūnijos seniūnė Ieva Bliznikienė, fondo „Šiaulėnų ateičiai“ valdybos nariai Bronius Sakalauskas ir Vytautas Markulis, Viešosios bibliotekos Žaislotekos atstovė Audronė Sinušaitė bei kiti svečiai. Šventės dalyviai džiaugėsi Šiaulėnų bibliotekoje nuveiktais darbais ir linkėjo ateinančiais metais vėl siekti naujų tikslų bei juos sėkmingai įgyvendinti.

Šventės metu bibliotekininkė A. Petrylienė dėkojo Radviliškio rajono savivaldybei, Viešosios bibliotekos direktorei bei kitiems pagalbininkams už geranoriškumą ir paramą atnaujinant Šiaulėnų bibliotekos Žaisloteką. Taip pat dėkingumo žodžiai buvo tarti ir UAB „Litpirmos“ įsteigto fondo „Šiaulėnų ateičiai“ valdybai už supratingumą ir palaikymą teikiant projekto paraišką, kurį įgyvendinus ir buvo nupirkti Žaislotekai nauji žaislai.

Susirinkusiesiems trumpą meninę programėlę paruošė Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos pradinukai ir jų mokytoja Milda Visockienė. Netrūko užimtumo ir mažiausiems bibliotekos lankytojams, kurie su bibliotekos savanore Vilija Aleksėjūnaite gamino kalėdinius atvirukus. Vaikų sukurtais atvirukais grožėjosi renginio dalyviai, o keletas jų buvo padovanoti svečiams. Po šventės vaikų laukė saldžios vaišės, kiekvienam buvo įteiktas angeliukas ir, žinoma, plačiai atvertos atnaujintos Žaislotekos durys. Tą vakarą mažieji bibliotekos lankytojai dar ilgai nesiskirstė į namus, klegėjo juokas, spindėjo dėkingumo pilnos vaikų akys.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Į Šiaulėnų bibliotekos atnaujintos Žaislotekos atidarymą atvyko Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė.

2. Šiaulėnų bibliotekininkė Almutė Petrylienė dėkojo susirinkusiems svečiams.

3. Bibliotekos svečiai iškilmingai perkirpo simbolinę juostą.

4. Šventei meninę programėlę paruošė Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos pradinukai (mokytoja Milda Visockienė).

5. Atnaujinta Žaisloteka ir naujais žaislais jau džiaugiasi mažieji Šiaulėnų bibliotekos lankytojai.