Aplinkos ministerija, bendradarbiaudama su Nacionaline biblioteka, kviečia.

plakatas skaitymo

Gegužės 22 d., 14 val., stebėti toesioginę internetinę transliaciją. Kalbėsimės apie didelės aprėpties socialinį projektą „Darnūs namai“, kuris skatina atsakingą vartojimą, atliekų prevenciją – kaip reikia rūšiuoti atliekas, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir pan. Ši tema yra labai aktuali plačiajai visuomenei – daugiabučių namų gyventojams, individualių namų valdų savininkams, kaimiškų vietovių gyventojams, verslo ir gamybos įmonėms, savivaldybių tarnautojams ir darbuotojams, nuomonės lyderiams ir socialiniams bei ekonominiams partneriams. Tiek vyresniems, tiek jaunesniems, tiek šeimas turintiems mūsų piliečiams.

Transliacijos metu bus kalbama apie atsakingą vartojimą, kaip teisingai reikia rūšiuoti atliekas, kokią įtaką klimato kaitai daro besikaupiančios atliekos. Ką mes galime padaryti kiekvienas, kad gyventume švaresnėje aplinkoje? Bus pateikta nemažai pavyzdžių, kaip iš senų rakandų, nereikalingų daiktų susikurti unikalų savo namų interjerą.  Todėlnorėtume Jūsų paprašyti pagalbos, kviečiant savo bendruomenės narius aktyviai dalyvauti tiesioginėje transliacijoje (atspausdinti ir iškabinti plakatus bibliotekose ir paraginti bibliotekų lankytojus, kuriems ši informacija būtų aktuali, prisijungti).

Transliaciją galėsite stebėti  internetu (per mobiliuosius įrenginius arba kompiuterius) tiesiogiai nurodytu laiku paspaudus šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=yy1MVUJhLf4