Į Pradžią „Senjorų dienos internete 2018“ Radviliškio viešojoje bibliotekoje

„Senjorų dienos internete 2018“ Radviliškio viešojoje bibliotekoje

2018-11-13

Lapkričio 5–9 dienomis Lietuvos viešosiose bibliotekose vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“ akcija „Senjorų dienos internete 2018“. Radviliškio viešosios bibliotekos Informacijos-kraštotyros skyriuje senjorai turėjo galimybę žiūrėti interneto transliacijas iš Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos.

2 (2) (1) 2 (1) (3)

Daugelis atėjusiųjų sakė, kad visiškai nesinaudoja arba mažai naudojasi kompiuteriais ir būtinai lankys kompiuterinio raštingumo pradmenų mokymus bibliotekoje.

Akcijos metu kiekviena diena buvo skirta vis kitai veiklai: sveikatai, laisvalaikiui ir pramogoms, pirkiniams ir paslaugoms, saugumui internete ir bendravimui. 

Šios transliacijos suteikė senjorams nemažai naujos informacijos  apie naudojimosi internetu privalumus ir galimybę įgyti naujų praktinių žinių.

Iš viso šioje akcijoje dalyvavo 60 lankytojų.

Projektą „Prisijungusi Lietuva“ įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Ūkio ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

                                           Radviliškio viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1–2. Radviliškio viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“ akcija „Senjorų dienos internete 2018“.