Radviliškio viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su broliu kunigu Arūnu Peškaičiu

Lapkričio 15 d. į Radviliškio viešąją biblioteką atvyko brolis kunigas, religijotyrininkas, publicistas Arūnas Peškaitis, kuris susirinkusiesiems pasakojo apie tikėjimo galią, dalijosi gyvenimiškais patarimais. Šis susitikimas buvo organizuojamas įgyvendinant projektą „Biblioterapija – tai dar viena galimybė“, kurio tikslas – pasinaudojant knyga, kaip terapijos priemone, suteikti galimybę Radviliškio miesto ir rajono senjorams bei negalią turintiems įsitraukti į aktyvesnį gyvenimą, dalyvauti bibliotekos renginiuose, didinti jų užimtumą, mažinti socialinę atskirtį, suteikti didesnį pasitikėjimą savimi. 

1gggl 2gggggl

Ketvirtąjį projekto „Biblioterapija – tai dar viena galimybė“ renginį pristatė Radviliškio viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Vida Marcinkienė, kuri akcentavo šių užsiėmimų svarbą, pasidžiaugė, kad į projekto renginius gausiai susirenka radviliškiečiai.

Publikai pristatytas kunigas A. Peškaitis atviravo, kad biblioterapija jam nėra svetima sritis, nes jis yra baigęs psichologijos studijas. Biblioterapija – tai gydymas knyga. Daug žinių sukaupęs apie šį netradicinį gydymą žodžiais kunigas A. Peškaitis Radviliškio miesto gyventojams sakė, kad labiausiai gydanti knyga yra Biblija. Vieną ištrauką iš Biblijos kunigas perskaitė ir išsamiai aptarė kartu su bibliotekos lankytojais, parodydamas, ką slepia joje užrašyti žodžiai, kokia jų reikšmė. Tęsdamas biblioterapijos temą, kunigas akcentavo tai, jog kiekvienas žmogus turi mokėti atleisti ir atjausti – priimti šalia esančius tokius, kokie jie yra, nes tai taip pat gydo mus, teikia džiaugsmą.

Renginio pabaigoje Viešosios bibliotekos lankytojams svečias skaitė savo eiles, kurios taip pat turi gydomųjų galių, atsakinėjo į radviliškiečių užduodamus klausimus. Jaukus ir prasmingas susitikimas su broliu kunigu A. Peškaičiu daugeliui įstrigo atmintin, nes pozityvumo prisotinti jo pamokymai suteikė jėgų tolesniems darbams.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

 

  1. Radviliškio viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su broliu kunigu, religijotyrininku, publicistu Arūnu Peškaičiu.
  2. Kunigas A. Peškaitis pasakojo apie tikėjimo galią, dalijosi gyvenimiškais patarimais.