Viešnagė Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje

Balandžio 4 d. grupė Viešosios bibliotekos ir filialų darbuotojų dalyvavo mokymuose, kurie vyko Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir buvo skirti Lietuvos viešųjų bibliotekų bibliotekininkams, dirbantiems su prenumeruojamomis Lietuvos ir užsienio duomenų bazėmis. Mus pasitiko ir apie nuotolines paslaugas ir prenumeruojamus el. išteklius bibliotekoje kalbėjo kraštietė Aušra Vaškevičienė, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Paslaugų departamento direktorė.
Mokymus „Nuotolinių paslaugų ir užsienio prenumeruojamų duomenų bazių administravimas“ vedė Alvida Diržauskienė, Paslaugų departamento Informacinio aprūpinimo skyriaus vyriausioji bibliografė. Kalbėta apie duomenų bazių EBSCO Publishing ir NAXOS Music Library administravimą.

Mokymų dalyviai nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje

Pabaigoje laukė nuostabi, palikusi neišdildomų įspūdžių, ekskursija po renovuotą Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką. Atsinaujinusi nacionalinė biblioteka tapo atvira, joje atsirado 400 individualių darbo vietų ir daugiau inovacinių erdvių, skirtų netradiciniams projektams, bendravimui ir kūrybai. Į biblioteką lankytojai gali įeiti laisvai ir naudotis daugeliu paslaugų net neturėdami skaitytojo kortelės.

Kartu su kolegomis iš kitų Lietuvos bibliotekų nusifotografavome bendrai nuotraukai.

Viešosios bibliotekos informacija

Vygaudo Juozaičio nuotrauka