Šiaulių knygų mugėje – ir radviliškiečiai

Lapkričio 16 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyko kasmetinė Šiaulių knygų mugė. Joje dalyvavo šalies įvairios leidyklos, buvo galima susipažinti su naujomis knygomis, susitikti su autoriais, laukė, parodos, spektakliai, filmai, edukacijos vaikams ir jų tėvams, kita.

Į mugę, vieną svarbiausių kaimynų bibliotekos metų renginių, buvo išvykusios ir Radviliškio viešosios bibliotekos atstovės: Skaitytojų aptarnavimo bei Kraštotyros-leidybos skyrių darbuotojos Vida Maceikienė, Alma Balčiauskienė, Daiva Paulauskienė, Rima Giedrienė. Buvo prekiauta mūsų bibliotekos leidiniais – knygomis, žurnalu.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

Nuotraukose – Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotojos Šiaulių knygų mugėje (iš kairės): Alma Balčiauskienė, Vida Maceikienė; Rima Giedrienė, Daiva Paulauskienė